Preposlať 2008 Cagiva Mito 125

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

2008 Cagiva Mito 125

26.10.2007 | Ondřej Šudoma | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Zohnali sme fotografiu novej generácie motocykla Mito 125, ktorá bola na trhu 13 rokov bezo zmien.

Tieto fotografie odhaľujú prvý významejší upgrade modelu Cagiva Mito 125 po 13 rokoch!! Vylepšený motocykel bude uvedený za zhruba 2 týždne na Milánskom motorcycle show, ale tieto fotografie boli vytvorené v talianskej továrni Cagiva a ukazujú, že dvojdobý motocykel, ktorý sa hodil skôr pre začiatočníkov, dostane kompletnú reorganizáciu. Sedlo a jeho povrch sú vytvarované podľa modelu z 90-tych rokov C594 500GP, ktorý bol v roku 1994 nahradený Ducati 916. Dva predné svetlomety a agresívne prívody vzduchu sú tvarované skoro rovnako, ako na vyššie spomenutom modeli 500GP. Sedlo pre spolujazdca má tiež farbu motocykla, aby tak mohlo vyniknúť hlavné, závodné sedlo.

2008 Cagiva Mito 125

Na tomto obrázku sa môže zdať, že celkový design tela motocykla je skoro rovnaký, ako dosluhujúci model. Ešte nie je na 100% isté, či bude Mito 125 osadená novým, 4-dobým motorom, alebo Cagiva urobí úpravy na 30 koňovom dvojdobom motore z predchádzajúcej verzie kvôli plneniu emisnej normy. Samozrejme, akonáhle zistíme nejaké nové informácie, dáme vám hneď vedieť.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 13

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku 2008 Cagiva Mito 125


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.