Preposlať Triumph Speed Triple 2008

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Triumph Speed Triple 2008

29.10.2007 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Najkrajší motocykel, ktorý kedy firma Triumph postavila.

Ostrý ako britva. Dokonalý streetfighter. Tak hovorí firma Triumph o svojom modeli Speed Triple a budúci rok dostane tento 14 rokov starý model konečne nový kabát. Recenziu modelovej rady 2007 sme vám priniesli ~1. V roku 2008 príde nový Speed Triple s upgradami, ako sú napr. nové brzdy a nový design kolies.

Triumph Speed Triple 2008

Motor bude mať obsah 1050cc a valce budú tri v rade. Bude mať nový chladič a podstatne upravený zvuk. Brzdy predchádzajúcej generácie, na ktoré sme si vždy sťažovali budú minulosťou. Strmene Nissin budú nahradené nekompromisnými brzdičmi Brembo. Zmena firmy, od ktorej Triumph odoberá brzdy znamená tiež ich odlišné nastavenie. Predné 4-piestové strmene sa budú zahryzávať do kotúčov s priemerom 320mm a zadné budú mať 220mm. Vidlica bude mať priemer 43mm a tlmiče budú nastaviteľné na preťaženie, a na odskok.

Triumph Speed Triple 2008

Zadné koleso vyzerá skutočne dobre a drží ho jednoramenné výkyvné zavesenie. Výplňou pripomína kvetinu. Zadná časť motocykla tiež prešla faceliftom, pomocný rám je kompletne nový. Leštený nerezový diel pomáha teplotnému štítu zadržiavať teplo od výfuku, ktorý je umiestnený kúsok pod sedlom a stúpatká pre spolujezdca boli premiestnené. Zadné svetlo je číre a z LED diód.

Triumph Speed Triple 2008

Hmotnosť 188 kg bez náplní zostala rovnaká ako v predchádzajúcom modeli. Ďalšou zmenou je zužujúci sa hliníkový volant a pribudla aj nová farba – oranžová Blazing. Takže v roku 2008 sa máme skutočne na čo tešiť. Triumph Speed Triple vyzerá naozaj drsne, a keď o ňom výrobca tvrdí, že bude ostrý ako britva, tak podľa obrázkov nie je dôvod pochybovať o tom.

Triumph Speed Triple 2008

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 7

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Triumph Speed Triple 2008


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.