Preposlať Hyosung oslavuje 30 rokov na trhu s motocyklami

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Hyosung oslavuje 30 rokov na trhu s motocyklami

26.11.2007 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Kórejská firma Hyosung pôsobí v motocyklovom svete už celých 30 rokov. Neveríte ? Posledný, tridsiaty rok bude pre ňu rok 2008. Práve toto významné výročie prinieslo na trh limitovanú edíciu svojho motocyklu Aquila.

Kórejská firma Hyosung pôsobí v motocyklovom svete už celých 30 rokov. Neveríte ? Posledný, tridsiaty rok bude pre ňu rok 2008. Práve toto významné výročie prinieslo na trh limitovanú edíciu svojho motocyklu Aquila. Tá používa motor s obsahom 650cc, ktorý je vlastným výrobkom firmy Hyosung a produkuje , na svoj obsah, pekných 80 koní Tento výkon sa prenáša na kolesá vďaka 5 stupňovej prevodovky.

Hyosung oslavuje 30 rokov na trhu s motocyklami

Limitovaná edícia je celá v čiernej farbe a rám bol odetý do červenej. Vyzerá to veľmi efektne a pekne a tiež táto kombinácia zdôrazňuje ostré rysy motocykla Matthew Gilde z distribútorskej spoločnosti dúfa, že sa tento motocykel na trhu nestratí, aj keď ako sám priznáva je veľa ľudí, ktorí prácu firmy Hyosung nepoznajú a myslia si, že táto firma je na trhu len pár rokov. Táto motorka je kombináciou všetkých dizajnových a motorových skúseností, ktoré táto firma počas svojej existencie v tomto odvetví, nazhromaždila. Nové modely,ktoré pôjdu do predaja budúci rok, by mali ukázať ambície spoločnosti, ktorá by sa rada zapísala viac do povedomia zákazníkov. Cena tejto výročnej motorky bude známa až na začiatku roku 2008 ,ale podľa informácií, by mala byť v porovnaní s konkurenciou ,veľmi nízka.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 3

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Hyosung oslavuje 30 rokov na trhu s motocyklami


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.