Preposlať Honda CB1100R

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Honda CB1100R

03.04.2008 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Vedenie firmy Honda v dnešných dňoch ohlásilo, že ich nový retro koncept CB1100R sa možno v blízkej dobe dostane do sériovej výroby.

Vedenie firmy Honda v dnešných dňoch ohlásilo, že ich nový retro koncept CB1100R sa možno v blízkej dobe dostane do sériovej výroby.

Honda CB1100R

Tento závodný retro motocykel bol oficiálne predstavený v októbri 2007 na Tokyo Motor Show. Predstavenie sprevádzala úžasná akcia a aj keď designéri zdôrazňovali, že ide len o koncept, veľa ľudí si želalo sériovú výrobu tejto motorky. A vyzerá to tak, že Honda tieto ich želania vyslyšala. Vzhľadom k použitiu vysoko moderných a kvalitných komponentov uviedol Koji Miwa, hlavný designér Hondy, že výsledná cena motocykla bude veľmi vysoká a určite sa nebude jednať o spotrebný tovar.

Honda CB1100R

Ale aj tak sa očakáva, že sa bude motocykel veľmi dobre predávať, pretože svojím designom je skutočne veľmi atraktívny. Bude sa jednať o jeden z najdrahších motocyklov v ponuke Hondy a určite je to jeden z najkrajších modelov na trhu. Žiaľ, dátum uvedenia do predaja, ani cena zatiaľ neboli zverejnené. Ale je isté, že sa bude predávať aj u nás v Európe.

Honda CB1100R

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 4

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Honda CB1100R


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.