Preposlať Buell XB12XT

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Buell XB12XT

19.04.2008 | Jan Guttler | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Motocyklová firma Buell predstavila v dnešných dňoch nový motocykel s názvom XB12XT. Bol predstavený včera a spadá do rodinky Ulysses.

Motocyklová firma Buell predstavila v dnešných dňoch nový motocykel s názvom XB12XT. Bol predstavený včera a spadá do rodinky Ulysses.

Buell XB12XT

Za základ poslúžil klasický model Buell Ulysses, ktorý sa dočkal niekoľkých úprav. Napríklad znížených športovejších tlmičov, nižšieho umiestnenia sedla a trochu predĺženého veterného štítu. Štandardom je uzamykateľná schránka na batožinu. V sériovej výbave tak isto nájdete športové pneumatiky Pirelli Strada. Motocykel je pre cestovanie ako stvorený. Vo vysokých rýchlostiach je veľmi stabilný a má výborné brzdy. Ale nový Buell sa nebráni ani športovej jazde. V zákrutách sedí ako pribitý, ale nemá prehnane tvrdé tlmiče.

Buell XB12XT

V oceľovom ráme nájdete umiestnenú palivovú nádrž na 17 litrov. Vďaka tomu má motocykel celkom veľký dojazd. Konšktukciou je motorka určená až pre dvoch ľudí a zadné sedlo je relatívne pohodlné. Predné a zadné tlmiče sú nastaviteľné na odskok a preťaženie. Pochádzajú od známej firmy Showa. Vzduchom chladený motor produkuje 103 koní a krútiaci moment 115 Nm. Značný obdiv si zaslúži aj vyrovnanie šasi, na ktorom si firma Buell zakladá. Celková hmotnosť motorky je 210 kg. Samozrejmosťou je tak isto aj multifunkčná palubná doska s palubným počítačom. Základná cena motocykla je 13 tisíc dolárov (teda asi 273 tisíc korún).

Buell XB12XT

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Buell XB12XT


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.