Preposlať Kawasaki 250R Ninja

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Kawasaki 250R Ninja

04.04.2008 | Ondřej Koníček | Recenzia | Komentárov: 0 |

Už je to dlho, čo sa na trhu objavila skutočne old schoolová motorka. Kawasaki 250R Ninja je to pravé pre začínajúcich vodičov, ktorí by si na silnejšiu mašinu netrúfli. Ale svojimi jazdnými vlastnosťami a motorom urobí radosť aj profesionálnejším vodičom

Motor

Čo je na tomto motore skutočne skvelé, je jeho zvuk. O výkon tu ani tak nejde. Motor má zdvihový objom 249 cc a dáva najvyšší výkon 32 koní a krútiaci moment 20 Nm. Nie je to síce veľa, ale motorka je ľahká a výkon je tak plne dostačujúci. Najvyššia rýchlosť je 180 km/h, ale túto hranicu sa nám nepodarilo ani raz dosiahnuť.

Kawasaki 250R Ninja

Jazda a ovládateľnosť

Pozícia za volantom je komfortná a príjemná. Takže sa s motorkou môžete bez problémov vydať aj na dlhé cesty, alebo do mesta. Ovládateľnosť je veľmi jednoduchá a motorka sa chová nezáludne aj na hranici svojich možností. Reakcia na plyn je dostatočne rýchla. Kawasaki 250R Ninja sa hodí aj pre začínajúcich vodičov.

Kawasaki 250R Ninja

Kawasaki 250R Ninja

Výbava

Výbava je na skutočne dobrej úrovni. V základe dostanete skvelé brzdy a krásne, 17-palcové kolesá. Volanť je nastaviteľný a sedlo je veľmi pohodlné. Na palubnej doske nájdete počítač, ktorý sa ľahko ovláda a je prehľadný.

Kawasaki 250R Ninja

Kawasaki 250R Ninja

Kvalita a spoľahlivosť

Rovnako, ako v ostatných modeloch Kawasaki, ani tu sa nemusíte báť nespoľahlivosti. Materiály sú veľmi kvalitné a celkovo je motorka nadpriemerne spracovaná. Lak je veľmi dobrý a odolný proti vonkajším vplyvom. Kawasaki Ninja vám bude dlho a bez problémov slúžiť.

Kawasaki 250R Ninja

Kawasaki 250R Ninja

Cena

Základná cena je asi 3000 libier (zhruba 130 tisíc Sk). To sa javí ako veľmi výhodná cena, zvlášť keď si pripočítate bohatú výbavu. Za také peniaze sa vám podobne kvalitný motocykel len tak zohnať nepodarí.

Kawasaki 250R Ninja

Verdikt

Už je to dlho, čo sa na trhu objavila skutočne old schoolová motorka. Kawasaki 250R Ninja je to pravé pre začínajúcich vodičov, ktorí by si na silnejšiu mašinu netrúfli. Ale svojimi jazdnými vlastnosťami a motorom urobí radosť aj profesionálnejším vodičom.

Kawasaki 250R Ninja

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 24

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Kawasaki 250R Ninja


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.