Preposlať Victory Hammer S 2008

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Victory Hammer S 2008

21.05.2008 | Ondřej Koníček | Recenzia | Komentárov: 0 |

Victory Hammer S je jedna z najlepších amerických motoriek za posledné roky. Disponuje skvelým a výkonným motorom, istými jazdnými vlastnosťami, dobrou výbavou a skvelou spoľahlivosťou. Jej najväčší konkurent je pravdepodobne Harley-Davidson...

Motor

O pohon motocykla Victory Hammer S sa strará vzduchom chladený motor V-twin so zdvihovým objemom 1634cc, najvyšším výkonom 88 koní a krútiacim momentom 150 Nm. Vďaka masívnemu krútiacemu momentu je záťah skvelý už v stredných otáčkach. Motor beží veľmi hladko, bez akýchkoľvek vibrácií a po vytočení má príjemný športový zvuk. Najvyššia rýchlosť je 195 km/h. Ale aj tak, motor je skôr nízkootáčkový, vrchol výkonu je položený v 5000 ot/min a červené pole začína v 5500 ot/min.

Victory Hammer S 2008

Jazda a ovládateľnosť

Všetky veci, ako vidlica, odpruženie a brzdy sú na vysoko kvalitnej úrovni, čo prispieva k veľmi dobrým jazdným vlastnostiam. Motocykel je naladený skôr na komfort, ale priľnavosť v zákrutách je viac než dostatočná. Vďaka veľkej hmotnosti je ale Hammer S trošku ťažkopádny a chýba mu agilita a ľahkosť niektorých svojich konkurentov. Ale vďaka hmotnosti je výborne stabilný, a to ako pri prudkom zrýchľovaní, tak aj pri brzdení. Veľmi sa nám páčilo pohodlné sedlo, vďaka ktorému sa môžete bez obáv vydať aj na dlhšiu cestu.

Victory Hammer S 2008

Výbava

Za svoje peniaze dostanete vysoko nadštandardnú výbavu, ako značkové vidlice a brzdy od spoločnosti Brembo. Ináč je výbava na relatívne nadpriemernej úrovni a zahŕňa vyhrievaný volant a palubný počítač. Budíky sú prehľadné a dobre čitateľné aj na priamom slnečnom svetle. Za príplatok si môžete dokúpiť niektoré dekoračné prvky a napríklad športový výfuk, ale nejak veľmi potrebné to nie je. ABS nie je k dispozícii ani za príplatok.

Victory Hammer S 2008

Kvalita a spoľahlivosť

Po tejto stránke sa motocykel skutočne vydaril. Plasty a všetky materiály sú príkladne kvalitné a dielenské spracovanie je tak isto na vysoko nadpriemernej úrovni. Skvelý je taktiež odolný a veľmi kvalitný lak. O spoľahlivosť motocykla sa bát vôbec nemusíte a pokiaľ sa oň budete len trochu starať, určite vám bude dobre a dlho slúžiť. Skraty elektroniky, alebo nejaké mechanické závady sú skôr výnimkou.

Victory Hammer S 2008

Victory Hammer S 2008

Cena

Základná cena motocykla je 14 500 libier (asi 600 tisíc korún). To sa môže zdať na prvý pohľad ako veľmi nadsadená cena, ale musíte zobrať do úvahy dobrú výbavu a skvelý motor. Motocykel si naviac veľmi dobre drží cenu, takže ani po rokoch na ňom nejak veľmi neprerobíte. Vo svojej triede sa jedná o jeden z najdrahších, ale taktiež najexkluzívnejších motocyklov, ktorý si svoju vysokú cenu bez výhrad zaslúži.

Victory Hammer S 2008

Victory Hammer S 2008

Verdikt

Victory Hammer S je jedna z najlepších amerických motoriek za posledné roky. Disponuje skvelým a výkonným motorom, istými jazdnými vlastnosťami, dobrou výbavou a skvelou spoľahlivosťou. Jej najväčší konkurent je pravdepodobne Harley-Davidson, ale oproti nemu má Victory výhodu väčšej ekluzívnosti. Proste ideálny výkonný cruiser, s ktorým je radosť jazdiť ako po meste, tak sa s ním môžete bez problémov vydať aj za hranice na dovolenku.

Victory Hammer S 2008

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 6

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Victory Hammer S 2008


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.