Preposlať Victory High-Ball 2012

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Victory High-Ball 2012

06.10.2011 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Americká spoločnosť Victory síce u nás príliš známa nie je, ale za morom alebo napríklad vo Veľkej Británii je vcelku populárna. V dnešnej krátkej novinke sa pozrieme na nový motocykel High-Ball.

 

Victory High-Ball 2012

Tento atraktívny motocykel je novinkou pre rok 2012 a chce konkurovať hlavne motocyklu Harley Davidson Softail Cross Bones Blackline, oproti ktorému bude ale lacnejší. Hneď na prvý pohľad zaujme naozaj veľmi podarený dizajn, ktorý vyložene ťahá oči a hovorí si o pozornosť. Motocykel pôsobí veľmi minimalisticky, je tak trochu nostalgický a Victory sa týmto dizajnom vracia do minulosti, čo je len dobre. Na celom motocykli sú viditeľné retro prvky, sedlom počnúc, cez riadidlá a výplety kolies končiac. Navyše je celé šasi nekompromisne čiernej a s tým dobre kontrastujú biele pruhy na pneumatikách a biele logo na nádrži. Celkom nás zaujali riadidlá, ktoré sú nastaviteľné a v najvyššom nastavení sa môžete tešiť na tzv. ape-hanger štýl, čo je označenie pre vysoké umiestnenie riadidiel, pretože dotyčný vyzerá tak trochu ako opice zavesená na vetve. 

 

Victory High-Ball 2012

Victory High-Ball 2012

Spolu s riadidlami sa nastaví aj poloha spätných zrkadiel a palubná doska. Ďalšia vec, ktorá nás zaujala, sú 16-palcové kolesá s klasickým retro výpletom a atraktívnymi pneumatikami Dunlop Cruisermax. Jedna z najväčších dominánt tohto motocykla je už na prvý pohľad dvojvalcový motor a výrazné výfukové potrubie. Keď už sme spomenuli motor, tak sa môžeme tešiť na dvojvalec V-twin so zdvihovým objemom 1731cc, ktorý dáva najvyšší výkon 97 koní a hlavne mohutný krútiaci moment 154 Nm. To zaručí veľmi dobrý záťah už v nižších a stredných otáčkach, čo je niečo, čo od podobného motocykla jednoducho očakávame. 

 

Victory High-Ball 2012

Victory High-Ball 2012

Tento vidlicový dvojvalec je chladený vzduchom a olejom, nesie označenie Freedom a má rozvod SOHC. Na cruiser je to motor naozaj veľmi výkonný a zaujala nás tiež suchá hmotnosť, ktorá by sa mala pohybovať okolo 300kg, čo nie je pre taký motocykel vôbec moc. Victory High-Ball zatiaľ vyzerá viac než dobre a konkurencia v podobe Harley Davidsona Softail Cross Bones Blackline by sa mala mať na pozore. Samozrejme bude záležať, akú výrobca nastrelí cenu. Tá by sa mala vo Veľkej Británii podľa prvých informácií pohybovať okolo necelých 11 000 libier (približne 12 632 €), čo je viac než prijateľné a za túto cenu dostanete poctivú a drsnú americkú motorku, ktorá určite vzbudí dojem všade, kam sa s ňou vydáte . 

 

Victory High-Ball 2012

 

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Victory High-Ball 2012


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.