Preposlať Victory Hard Ball 2012

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Victory Hard Ball 2012

15.12.2011 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

V dnešnej krátkej novinke potešíme hlavne milovníkov veľkých amerických strojov. Zo zámoria totiž dorazili prvé informácie o novom pripravovanom cruiseri spoločnosti Victory, ktorý bude zameraný hlavne na pohodlné cestovanie.

 

Victory Hard Ball 2012

Jedná sa o cruiser s označením Hard Ball a tento nový model vychádza z klasiky menom High Ball, pričom proti tejto rade ponúkne napríklad pevné kufre s celkovým objemom 80 litrov, takže sa môžete bez obáv vydať aj na dlhšiu cestu. Hneď na prvý pohľad nás zaujal veľmi atraktívny dizajn, ktorý je presne poplatný tejto triede motocyklov. Nemožno si nevšimnúť vysoko položených riadidiel alebo drôtených kolies, čo k týmto motocyklom proste patrí a dotvára celkový štýl väčšiny cestovných cruiserov. Zapáčilo sa nám tiež matné čierne lakovanie, ktoré je doplnené kontrastnými červenými linkami a podareným výfukom. Keď sa poriadne zadívate na sedlo, tak určite rozpoznáte, že tento motocykel je určený pre dvoch pasažierov. Teraz sa pozrieme na technickú výbavu, ktorá je celkom zaujímavá a nájdeme tu niekoľko moderných prvkov. 

 

Victory Hard Ball 2012

O pohon tohto motocykla sa postará známy dvojvalcový motor s označením Freedom 106, ktorý ponúkne zo zdvihového objemu 1731cc najvyšší výkon 97 koní a krútiaci moment 140 Nm. Hodnoty sú to veľmi dobré, vysoký krútiaci moment oceníte hlavne pri predbiehaní a motor disponuje tiež veľmi surovým zvukom, ktorý sa k nemu naozaj dobre hodí. Prevodovka má šesť stupňov a o zastavenie motocykla sa postará dvojitá kotúčová brzda vpredu a jednoduchá brzda vzadu. Hard Ball je celkovo dosť zameraný na bezpečnú jazdu, pretože je okrem iného vybavený aj systémom ABS a nebude chýbať ani tempomat, ktorý uľahčí hlavne diaľkové cesty. Palubná doska je minimalistická a jednoduchá, čo sa k celkovému štýlu motocyklu hodí a z moderných prvkov je tu len kontrolka systému ABS.

 

Victory Hard Ball 2012

Proti svojmu predobrazu, rade High Ball, sa môžeme tešiť aj na objemnejšiu nádrž, takže všetky dôležité prvky pre dlhšie cestovanie tu sú a nič tak nebude brániť vášmu diaľkovému výletu. Ešte by sme sa radi zmienili o riadidlách, ktoré budú výškovo nastaviteľné, takže tú správnu polohu si nájde naozaj každý. A kedy sa na túto mašinu môžeme tešiť? Podľa prvých informácií by mal predaj začať koncom februára alebo začiatkom marca, pričom cena pre Veľkú Britániu bola stanovená na necelých 16 tisíc libier (v prepočte asi 19 021 eur). Cena je to podľa nás viac než adekvátna a za tieto peniaze dostanete charizmatický model, ktorý vzbudí pozornosť všade, kam sa s ním vydáte. Nezabudnite sa pozrieť na oficiálne video. 

 

Victory Hard Ball 2012

Victory Hard Ball 2012

 

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Victory Hard Ball 2012


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.