Preposlať Premeňte svoj motocykel Moto Guzzi pomocou kitu V7 Record na retro mašinu

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Premeňte svoj motocykel Moto Guzzi pomocou kitu V7 Record na retro mašinu

29.03.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Ak ste priaznivcami retro motocyklov a vlastníte niektorú z mašín od spoločnosti Moto Guzzi (V7 Café alebo V7 Racer), je dnešná novinka presne pre vás. Moto Guzzi totiž začína ponúkať špeciálny kit V7 Record, pomocou ktorého môžete svoj motocykel premeniť v krásku v štýle sedemdesiatych rokov.

Premeňte svoj motocykel Moto Guzzi pomocou kitu V7 Record na retro mašinu

Design tohto kitu vychádza z prototypu Moto Guzzi V7 Record, čo bol jeden z najznámejších pretekárskych motocyklov, ktorému sa podarilo pokoriť niekoľko rekordov. Najslávnejší počin tohto motocykla je dosiahnutie priemernej rýchlosti 204.8 km / h pri závode na okruhu Monza Speedbowl Circuit, ktorý sa išiel na 1000 km. Design upraveného motocykla je naozaj nádherný, jedná sa o jeden z najštýlovejších výtvorov súčasnosti a pokiaľ si ho zaobstaráte, môžete si byť istí, že vás len tak niekto neprehliadne.
Premeňte svoj motocykel Moto Guzzi pomocou kitu V7 Record na retro mašinu
Na prvý pohľad zaujme hlavne výrazná, odľahčená predná kapota, ktorá je takmer identická, ako u závodného predobrazu a motocyklu dodáva nádych rýchlosti. Súčasťou tohto kitu je aj závodné jednomiestne sedlo, ktoré ale môžete vymeniť za štandardné dvojmiestne. Jednomiestne sedlo je čiastočne vyrobené z pamäťovej peny a jeho súčasťou je aj spojler. Podľa Moto Guzzi by mala byť inštalácia tohto kitu veľmi jednoduchá a okrem už spomínaných motocyklov V7 Café a V7 Racer ho môžete použiť aj na modely V7 Classic, V7 Stone a V7 Special.

Premeňte svoj motocykel Moto Guzzi pomocou kitu V7 Record na retro mašinu

U týchto novších motocyklov ale budete musieť pri inštalácii použiť špeciálne úchytky. A koľko si Moto Guzzi za túto štýlovú stavebnicu povie? Ak by ste mali o V7 Record Kit záujem, budete si musieť pripraviť cca 1679 eur. Nie je to práve málo, ale za túto sumu premeníte svoj existujúci motocykel v neobvyklú a štýlovú retro mašinu, ktorú určite na každom rohu nestretnete. Predaj bude prebiehať prostredníctvom dílerov Moto Guzzi.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Premeňte svoj motocykel Moto Guzzi pomocou kitu V7 Record na retro mašinu


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.