Preposlať Victory Vegas (2011)

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Victory Vegas (2011)

23.03.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Ak hľadáte poctivý a poriadny americký motocykel, Victory Vegas vám tieto požiadavky splní. Ponúkne veľmi vydarený vzhľad, skvelý motor, pohodlné sedlo, decentný nádych retro štýlu a vynikajúce dielenské spracovanie.

Victory Vegas (2011)

Motor
Pohonná jednotka v motocykli Victory Vegas nás naozaj potešila, môžete sa tešiť na veľmi dobrý záťah už v nízkych a stredných otáčkach, charizmatický zvukový prejav a kľudný beh. Tento dvojvalcový motor so zdvihovým objemom 1731cc dáva najvyšší výkon solídnych 97 koní, ktoré vedia tento nie práve ľahký motocykel rozhýbať úplne v pohode. Vďaka slušnej sile je predbiehanie ostatných účastníkov cestnej premávky naozaj hračka a jedná sa tak o ideálneho spoločníka pre každodenné jazdu. Motor je chladený vzduchom a je spojený s presnou, šesťstupňovou prevodovkou, ktorá je vhodne odstupňovaná a celkovo sa nám s ňou pracovalo naozaj dobre.

Victory Vegas (2011)

Jazda a ovládateľnosť
Jazdné vlastnosti sú veľmi dobré a tento motocykel ponúkne dobrý kompromis medzi pohodlím a stabilnou jazdou. Vzhľadom k vyššej hmotnosti je ovládateľnosť v nízkych rýchlostiach trochu ťažšia, ale motocykel ponúkne výbornú stabilitu. Zákruty zvládnete bez problémov, Victory mení smer jazdy vcelku ochotne a vďaka pohodlnému sedlu je tento model ako stvorený pre dlhšiu jazdu. Pozícia za riadidlami je tiež celkom pohodlná, takže ako cestovný cruiser splnil tento model svoju úlohu skvele. Brzdy sú dostatočne výkonné, avšak pri agresívnom používaní majú tendenciu ľahko vädnúť. Rozmery kotúčov sú 300 mm vpredu aj vzadu.

Victory Vegas (2011)

Výbava
Základná výbava je celkom striedma a dostanete iba to, čo budete nevyhnutne potrebovať. Páčilo sa nám hlavne pohodlné sedlo, ktoré sa nachádza vo výške 673 mm a vďaka nemu sa nemusíte báť vydať sa ani na dlhšiu cestu. Nádrž pojme 17.03 litra paliva, čo stačí na celkom solídny, ale nie nadpriemerný dojazd. Palubná doska je vyvedená v retro štýle, je jednoduchá, prehľadná a s čitateľnosťou sme nemali problémy ani na priamom slnečnom svetle. K celkovému štýlu motocykla sa skvele hodia atraktívne kolesá, ktoré pekne dotvárajú už tak vydarený dizajn a tieto kolesá obúvajú pneumatiky s rozmermi 90/90-21 vpredu a 180/55-B18 vzadu.

Victory Vegas (2011)

Kvalita a spoľahlivosť
V tomto ohľade sme k motocyklu nemali vôbec žiadne pripomienky a je vidieť, že si dal výrobca veľmi záležať. Je to skrátka poctivý motocykel, pôsobí pevným dojmom a dielenské spracovanie je naozaj na úrovni. Vzhľadom k množstvu chrómovaných doplnkov sa budete musieť o exteriér dobre starať, pretože je vcelku náchylný. Vrstva laku je ale dostatočne silná a vyzerá, že niečo vydrží. Na motocykli nikde nič nevŕzgali, všetky komponenty sedeli pekne na svojom mieste a problémy sme nezaznamenali ani na menej kvalitnej ceste. So spoľahlivosťou by nemali byť žiadne problémy, motor je takmer nezničiteľný a to isté platí aj pre brzdy.

Victory Vegas (2011)

Verdikt
Ak hľadáte poctivý a poriadny americký motocykel, Victory Vegas vám tieto požiadavky splní. Ponúkne veľmi vydarený vzhľad, skvelý motor, pohodlné sedlo, decentný nádych retro štýlu a vynikajúce dielenské spracovanie. Najviac sa nám páčil asi motor, ktorý je dostatočne výkonný, výborne zaberá už v nízkych otáčkach a jeho zvukový prejav je veľmi charizmatický. Výbava je taká sparťanská, ale nič dôležité tu nechýba a hlavne, dostanete krásne a štýlové kolesá, ktoré budia pozornosť. Po stránke spoľahlivosti by malo byť všetko v poriadku a ak sa budete o motocykel rozumne starať, odmení sa vám bezproblémovým behom.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Victory Vegas (2011)


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.