Preposlať Honda CRF250L - v lete aj na našom trhu

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Honda CRF250L - v lete aj na našom trhu

09.03.2012 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Do Európy sa chystá nové malé enduro od Hondy, model CRF250L a v dnešnej krátkej novinke sa pozrieme, na čo sa môžeme tešiť.

Honda CRF250L - v lete aj na našom trhu

Tento motocykel bol prvýkrát predstavený na výstave v Tokiu, ktorá prebiehala v novembri minulého roka, avšak oficiálne dostupnosť na európskych trhoch potvrdená nebola. Honda ju potvrdila až teraz a sme veľmi radi, že tento malý a viacúčelový motocykel mieri medzi nás. Hneď na prvý pohľad nás zaujal celkom podarený dizajn, tento kompaktný motocykel vyzerá atraktívne a jedná sa vlastne o nástupcu celkom populárneho modelu XR125L. Najviac nás zaujalo červeno biele farebné prevedenie a zapáčil sa nám tiež rozmerný predný svetlomet.
Honda CRF250L - v lete aj na našom trhu

Honda CRF250L - v lete aj na našom trhu
Tento motocykel sa bude vyznačovať hlavne širokým záberom svojich možností. Je to malé enduro, takže okrem jazdy po klasických cestách sa budete môcť vydať aj do ľahšieho terénu a práve viacúčelovosť bude jedna z hlavných zbraní tejto Hondy. O pohon tohto modelu sa postará jednovalcový motor so zdvihovým objemom 249cc, ktorý disponuje chladením kvapalinou a ponúkne najvyšší výkon solídnych 26 koní. Točivý moment je 23.8 Nm a tento štvrťlitrový motor bol osadený aj v modeli CBR250R. Okrem celkom slušného výkonu ponúkne motor tiež nízke prevádzkové náklady a nenáročnú údržbu, takže do malého endura sa jedná o takmer ideálnu pohonnú jednotku.
Honda CRF250L - v lete aj na našom trhu

Honda CRF250L - v lete aj na našom trhu
Čo sa týka ďalších technických vecí, tak tento motocykel je postavený na ráme z oválnych oceľových trubiek a disponuje tlmičom PROLINK. Viac technických informácií zatiaľ bohužiaľ nie je známych a Honda by ich mala zverejniť v priebehu apríla. Predaj by mal na európskych trhoch začať niekedy v lete a na tento motocykel sa môžeme tešiť aj na našom trhu. Bude veľmi dôležité, akú zvolí Honda cenu, pretože pri nízkej obstarávacej cene by mohol byť z tohto modelu naozajstný trhák. Kombinácia nízkej obstarávacej ceny, priaznivých prevádzkových nákladov, viacúčelového použitia a atraktívneho dizajnu by mohla naozaj zabrať.

Honda CRF250L - v lete aj na našom trhu

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Honda CRF250L - v lete aj na našom trhu


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.