Preposlať G-Performance na PAV Dobšinský kopec

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

G-Performance na PAV Dobšinský kopec

16.07.2014 | Tisková zpráva | Moto sport | Komentárov: 0 |

Tento víkend, 19.-20.07.2014, sa pod záštitou FIA skutoční podujatie zaradené do európskeho hodnotenia pretekov do vrchu, Dobšinský kopec. Aj napriek tomu, že sa tím G-Performance sa tento rok sústreďuje na preteky SRP a MRC, nemôže si nechať toto významné domáce podujatie ujsť.

G-Performance na PAV Dobšinský kopec

Viac nám prezradí mladý talentovaný jazdec G-Performance, Dennis Zeťák: “Na Dobšinú sa špeciálne teším, pretože som tu ešte nikdy neštartoval. Ešte ako malý som navštevoval Dobšinský kopec len ako divák, takže sa na to tento víkend budem pozerať z úplne iného pohľadu a na to sa už veľmi teším.” neskrýva svoje nadšenie z blížiaceho sa podujatia. 

G-Performance na PAV Dobšinský kopec

“Nedávno som sa bol učiť trať s legendou dobšinského kopca Julom Končekom, ktorý mi dal zopár rád a tak si viac menej na tento pretek verím. Všetko sa ale ukáže v prvých tréningoch. Vozidlo prešlo nejakými zmenami a dúfam, že auto bude o niečo lepšie fungovať a že prekvapím časmi aj sám seba.

 Cieľom je hlavne dôjsť pretek až do konca a nejaký dobrý výsledok bude len bonusom, pretože mam v triede výkonovo silné vozy a na ne si hore kopcom netrúfam.”

Ďakujeme našim partnerom:

reklamni_partneri

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku G-Performance na PAV Dobšinský kopec


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.