Preposlať Dobšinský kopec – neúspech na domácej pôde

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Dobšinský kopec – neúspech na domácej pôde

23.07.2014 | Tisková zpráva | Motorkáři, akce | Komentárov: 0 |

G-Performance a jeho jazdec, Dennis Zeťák sa uplynulý víkend zúčastnili podujatia európskeho významu, preteky do vrchu na Dobšinskom kopci. Pozrime sa na víkend očami Dennisa:

Dobšinský kopec – neúspech na domácej pôde

“Hneď v piatok skoro ráno sme mali preberanie a ja som sa už nemohol dočkať ďalšieho dňa, kedy začínajú tréningové jazdy. Po preberaní sme išli k nášmu servisu a rozložili sme všetky naše veci. Všetko sme mali, nič nechýbalo, nemalo to najmenšiu chybu. Ešte v piatok som sa bol tri krát vyviezť civilnou Octaviou na kopec. Celý deň sme chodili po depe a bavili sa s kamarátmi v ich servise. Večer som bol s kamarátom na kofolu a po nej som sa rozhodol ísť spať. Bolo asi pol desiatej keď som opustil Dobšinú a išiel som sa vyspať domov, do Rožňavy. Spal som asi osem hodín, keď som už od nedočkavosti vstal a išiel rovno do Dobšinej.”

“V servise mi pripravili výborne raňajky na grile a mne nič nechýbalo. Obliekol som sa do kombinézy a vyrazil smerom na štart. Všetko bolo pripravené. Brzdy sme ešte v piatok dolaďovali a skúšali. Postavil som sa na štart a na zelené svetlo som vyrazil.”

“Prvú tiahlu pravotočivú zákrutu som si nadišiel veľkým oblúkom aby som maximálne využil svoj výkon na výjazde. Všetko bolo fajn, až na to, že sa za zákrutou zrejme odlial benzín a auto prestalo na moment ísť. Neviem si inak vysvetliť čím to bolo. Auto akoby strácalo výkon už od štartu. Na rovinke pred poslednou zákrutou to prišlo. Začali klesať otáčky a zrazu rana od motora a už som sa len dokotúľal do vnútra poslednej podkovy aby som neprerušil plynulý chod preteku. Po dokončení prvého tréningu som sa konečne mohol skotúľať k nám do servisu, aby sme pozreli, čo to vlastne bolo. Od spodu na bloku motora boli dve diery. Pri prvom a štvrtom valci. Bolo mi hneď jasné že pretek pre nás skončil. Na druhý deň otec rozhodil motor a vybral na kusy rozlámanú ojnicu. Smutný víkend na domácej pôde. Uvidíme čo ďalej.”

Celý tím G-Performance a Dennis Zeťák ďakujú reklamným partnerom za pomoc a dôveru: – spoločnosti ZF Pakra Nová Baňa, Liggensis 69 Loprais, Crealab.sk, Autogrip.sk, Hyperinzerce.cz, Topspeed.sk.

Dobšinský kopec – neúspech na domácej pôde

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Dobšinský kopec – neúspech na domácej pôde


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.