Preposlať PAV Jankov Vŕšok – úspešný test nového kopcového vozidla

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

PAV Jankov Vŕšok – úspešný test nového kopcového vozidla

11.08.2014 | Tisková zpráva | Tlačové správy | Komentárov: 0 |

Nová nádej tímu G-Performance – Skoda Octavia 2,0 20v E1-2000 sa postavila na štart preteku PAV Jankov Vŕšok s cieľom otestovať výkonnosť a spoľahlivosť techniky.

PAV Jankov Vŕšok – úspešný test nového kopcového vozidla

Po minulom preteku na Dobšinskom kopci a neustálym výpadkom Ignisu nás donútilo rozmýšľať nad možnosťami, ako sa môžeme z danej situácie poučiť. Napadlo nás, že pokiaľ chceme budúcu sezónu úspešne odjazdiť v hodnotení CEZ, a to bez vážnejších porúch a na stupienkoch víťazov, je nutné, aby sme začali s prípravou techniky čo najskôr. Preto sme sa rozhodli, že zakúpime z vonku sice nie najzachovalejšie, ale motoricky a podvozkovo  špičkového vozidla Škoda Octavia 2,0 20v triedy E1-2000 s výkonom 265 koní a hmotnosťou 900 kg. Na tomto vozidle v rokoch 2011 a 2012 jazdil kopce v Českej republike Radek Neveselý, pričom sa v celkovom hodnotení triedy E-1 2000 umiestnil na 1. mieste.

PAV Jankov Vŕšok – úspešný test nového kopcového vozidla

Jankov Vŕšok väčšina pretekárov považuje za najvydarenejší, najnáročnejší a najnebezpečnejší pretek do vrchu na Slovensku. Táto skutočnosť v nás vyvolala rešpekt a kľudu na našej duši neprospelo ani počasie – v sobotu popoludní sa v polovici 2. ostrej jazdy spustil orkán, ktorý znamenal presun preteku na ďalší deň.

Ako to však nakoniec skončilo? Dennis vybojoval 1. Miesto NP3-2000, 1. Miesto celkovo Slovenský Kopcový Pohár, 1. Miesto E1-2000 a najrýchlejšia predokolka v nedeľňajšom preteku, vrátane polskeho, rakúskeho medzinárodného majstráku.

PAV Jankov Vŕšok – úspešný test nového kopcového vozidla

Celý tím G-Performance a Dennis ďakujú reklamným partnerom za pomoc a dôveru: – spoločnosti ZF Pakra Nová Baňa, Crealab.sk, Autogrip.sk, Hyperinzerce.cz, Slovenská inzercia, Topspeed.sk

PAV Jankov Vŕšok – úspešný test nového kopcového vozidla

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku PAV Jankov Vŕšok – úspešný test nového kopcového vozidla


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.