Preposlať S Yamahou po celom meste

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

S Yamahou po celom meste

15.03.2017 | Redakce | Zaujímavosti | Komentárov: 0 |

Zimné obdobie začína pomaly strácať na svojej sile a obloha sa každým jedným dňom rozjasňuje. Je to dôvod na to, aby každý z nás odložil mobil, na chvíľu odišiel od počítača a začal rozvíjať sociálne siete aj prostredníctvom osobných kontaktov.

S Yamahou po celom meste

Jedným z dobrých príkladov môže byť prevetranie vášho motorového vozidla. Je jedno, ktorý druh si zvolíte, v žiadnom prípade to však neriskujte bez pravidelnej kontroly planétových prevodoviek, ktoré majú za úlohu zabezpečovať správny otáčavý pohyb.

Ani ostatné časti moderných vozidiel sa bez údržby nezaobídu a po dlhej náročnej zime to platí dvakrát toľko. Povinné celoročné osvetlenie motorových vozidiel vás zrejme naučilo kupovať konkrétnu značku žiarovky LED T10, aby ste predišli v prvom rade vysokým pokutám za nedodržanie pravidiel cestnej premávky. Ak budete mať všetko pevne pod kontrolou a myslíte si, že sa dobrodružné výlety môžu začať, skúste to aj na motocykli. Aj takýto dopravný prostriedok vás pohodlne prevedie celým mestom.

Dokonalé parametre

Konkrétne Yamaha sa môže v súčasných časoch pochváliť najširšou skupinou skútrov na trhu. V triede do 125 cm je ponuka až neuveriteľne rozmanitá. Yamaha NMAX je novinkou mestského skútra, ktorý ponúka atraktívny dizajn, dokonalý komfort a ľahké ovládanie. To znamená, že na cestu mestom sa v peknom počasí môže vybrať aj žena. Nemala by však zabudnúť na primeranú a pohodlnú obuv, ktorou môžu byť zakúpené dámske poltopánky.

Takáto novinka ponúka aj kvapalinou chladený jednovalec, ktorý je vôbec prvým skútrovým motorom pri tejto značke. Inovatívna technológia, ktorá prináša výbornú akceleráciu skútra, a to najmä v nízkych a stredných  otáčkach. Takýto prístroj bude vaším mestským miláčikom, ktorý sa dá dobre využiť aj pri menšej športovej dynamike. Teda občas si to možno odnesú vodovodné batérie, keď sa budete po takomto výlete chcieť očistiť, ale to je tá najmenšia starosť, ktorá vám prichádzajúcu jar a výlety do prírody môže trochu narušiť.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku S Yamahou po celom meste


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.