Preposlať 1 000 000 km s Hondou Goldwing

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

1 000 000 km s Hondou Goldwing

30.05.2007 | Václav Soukup | Zaujímavosti | Komentárov: 1 |

Juhoafrický motorkári majú od tohto apríla dubna cestovateľskú latku poriadne vysoko. Zarytý cestovateľ, ktorý oslavil svojích 72 rokov, najazdil v apríly na svojom Goldwingu milióntý kilometer.

Juhoafrický motorkári majú od tohto apríla dubna cestovateľskú latku poriadne vysoko. Zarytý cestovateľ, ktorý oslavil svojích 72 rokov, najazdil v apríly na svojom Goldwingu milióntý kilometer. Informoval o tom jihoafrický denník „The Independat on Saturday“ 28.apríla 2007. Túto neuvrriteľnú porciu kilometrov najazdil motorkár s ménom Des Pistorius na stroji Honda Goldwing, ktorý ako ojazdený zakúpil v roku 1981 . Tenkrát mala jeho Honda na tachometri nesmelých 1900 kilometrov. Pan Des Pistorius zastáva názor, že Goldwing je najlepšou motorkou, ktorá sa kedy vyrábala. To isté si pravdepodobne myslí aj jeho pes, ktorý s ním v špeciálnom kontejneri absolvoval väčšinu jeho ciest.

1 000 000 km s Hondou Goldwing

Behom spomínaného jedného miliónu kilometrov spotreboval Goldwing 99 zadných a 49 predných pneumatik. Okrem toho tiež 12 akumulátorov. V rokoch 1994 a 2002 prebehol na Goldwingu generálny servis. V súčasnej chvíli je stroj opäť pripravený zdolávať ďalšie kilometry. Prajem 72-ročnému motorkárovi ešte mnoho rokov v sedle svojho motocyklu. A trebars sa pri svojich potúlkach Afrikou stretne aj s českými cestovateľmi na motorkách Jardou Šímov alebo Igorom Brezovarom.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 16

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku 1 000 000 km s Hondou Goldwing


počet príspevkov: 1

Angelika Truskova

11.12.2019 v 13:42

https://www.modneveci.sk/

Odpovedať

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.