KTM


Preposlať KTM od budúceho roka po štyroch!

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

KTM od budúceho roka po štyroch!

10.09.2007 | Václav Soukup | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Bohatá fotogaléria - KTM má pre rok 2008 pripravené hneď dve športové štvorkolky: 525 XC a 450 XC. Ich testovanie prebieha skutočne tvrdo, o čom sa môžete presvedčiť na priložených fotografiách.

Presne podľa tradičného sloganu KTM: „Ready to race“ vznikajú prvé „ATV“ alebo, ak chcete, „quady“ alebo radšej pekne po slovensky „štvorkolky“ tradičného rakúskeho výrobcu terénnych motocyklov. Vzhľadom k tomu, že se na ich vzniku podieľal aj renomovaný výrobca quadov Polaris (aj keď posledné správy hovoria o ukončení spolupráce oboch značiek), prebehlo predstavenie štvorkoliek KTM najskôr na americkom kontinente.

KTM od budúceho roka po štyroch!

Ako už napovedajú názvy oboch strojov 525 XC a 450 XC, pohonné jednotky pochádzajú z produkcie KTM. Motory so zdvihovým objemom 447,92 resp. 510,40 ccm s karburátormi Keihin FCR-MX 39 dopĺňa 5-stupňová prevodovka so spiatočkou. Predné pružiace jednotky nesú označenie Öhlins, zadné Öhlins PDS Monoshock. Suchá hmotnosť oboch strojov je 163 kg, ku ktorej musíme prirátať váhu naplnenej 13,4-litrovej nádrže.

KTM od budúceho roka po štyroch!

V lete 2008 sa predpokladá ponuka nových štvorkoliek v celej predajnej sieti KTM. Veríme, že vám ich potom budeme môcť predstaviť aj v obvyklom redakčnom teste.

KTM od budúceho roka po štyroch!

Fotografie: KTM (Bonnello J., Schedl R.)

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 22

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku KTM od budúceho roka po štyroch!


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.