Preposlať Suzuki - novinky pre rok 2008

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Suzuki - novinky pre rok 2008

28.09.2007 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenzie | Komentárov: 0 |

Suzuki predstavilo nové modely pre rok 2008.

Hayabusa

Prichádza nová vlajková loď Suzuki a ikona medzi superbikami – Hayabusa. Vzhľadom sa model 08 vemi od pôvodného modelu, predstaveného v r. 1999, nelíši. Nové predné svetlomety sú ešte o niečo ostrejšie, čelné sklo je vyššie a ukazovatele smeru sú vpredu aj vzadu integrované. Ale klasickú siluetu starej Hayabusy pripomína hrb, ktorý sa nachádza v zadnej časti motorky. Suzuki sľubuje 12% nárast výkonu oproti predchádzajúcej verzii, zhruba 195 koní.

Suzuki - novinky pre rok 2008

Suzuki - novinky pre rok 2008

Suzuki - novinky pre rok 2008

B – King

Ak je Hayabusa pre skutočných rýchlostných nadšencov, tak nový B – King bude skôr pre vyznávačov "easy-rider" po krajine. To ale neznamená, že nebude rýchla. Motor s úpravami je prevzatý z Hayabusy a určite to bude jeden z najsilnejších ,,naháčov“ na trhu. Výkon bude okolo 184 koní a krútiaci moment 108 Nm vrcholí okolo 7200 ot. Dve pozície nového Drive modu sľubujú postupný nárast výkonu. Silné 200mm zadné koleso má nezávislé zavesenie a váha motorky bez výplní by mala byť okolo 240 kg.

Suzuki - novinky pre rok 2008

GSX650F

Táto novinka je založená na motocykle 650 Bandit, ktorý sa v Európe výborne predáva. Tento model sa bude predávať aj na amerických trhoch. Na rozdiel od Banditu používa táto navinka kvapalinou chladený 4-valec s priamym vstrekovaním paliva. Dlhší, asi 1470 mm rázvor a váha okolo 215 kg spolu so skvelým riadením sľubujú z jazdy na tejto motorke skutočný zážitok. Sedlo sľubuje veľké pohodlie ako pre vodiča, tak aj pre spolujazdca a nádrž na 19 l zasa slušný dojazd.

Suzuki - novinky pre rok 2008

C 190R

Silný cruiser C190R garantoval už od svojho debutu v roku 2006 veľkú pozornosť, kamkoľvek ste sa s ním vydali. Ale jeho designu chýbali znaky pre vodičov, ktorí preferujú na svojom cruiseri nostalgický vzhľad. S novým modelom 2008 sa Suzuki snaží vyhovieť obom skupinám vodičov. Nová C 190R je vlastne M109R prezlečená do kabáta klasického cruisera. Silný motor chladený kvapalinou s obsahom 1783 cc je skoro bez zmeny prevzatý z M109R, takže výkon prenášaný na zadné koleso by mal presahovať 100 koní. Ďalšie odlišnosti sú ukryté tlmiče kvôli vzhľadu zadnej časti, spojené brzdy a dve farby na výber – čierna alebo gaštanová. Je pripravená aj cestovná verzia s názvom C109RT, ktorá má čelné sklo a opierku sedla.

Suzuki - novinky pre rok 2008

M109R Limited

Klasická M109R s pár úpravami, ako je žiarivá žltá farba s bielymi pruhmi alebo zadné číre svetlomety.

RM-Z450

Prvá krosová motorka, ktorá sa do výroby dostáva so vstrekovacím čerpadlom. Je skutočne nabúchaná najnovšími technológiami a je predurčená k tomu, aby zosadila z pomyselného trónu v tejto kategórii dominantnú CRF450R. Táto veľmi očakávaná motorka by sa v showroomoch mala objaviť v lete 2008.

Suzuki - novinky pre rok 2008

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 5

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Suzuki - novinky pre rok 2008


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.